nerdeneredenerdenerede
Sarıyer Balık Restoranları

Sarıyer Balık Restoranları

Sarıyer Balık Restoranları

Pescheria Restaurant

İstanbul sınırlarından çıkmadan kentin kalabalığından ve stresinden uzaklaşmak, belki dört dörtlük bir balık sofrasının tadını...

Balıkçı Yılmaz

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı olan ve İstanbul Boğazı’nın en kuzey uçlarından birini oluşturan Rumeli Kavağı,...

Balıkçı Kahraman

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı bir balıkçı köyü olan Rumeli Kavağı, nefis balıklarla ve deniz ürünleriyle...

Kavak Kılçıklı Balık Restaurant

Rumeli Kavağı, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı bir Boğaz semti. İstanbul Boğazı’nın en kuzey ucunda yer...

Reis Balık Restaurant

İstanbul’un sakinlerine ve misafirlerine sunduğu en özel ve keyifli ayrıcalıklardan biri, Boğaz manzarası ve deniz...

Roke Balık & Kahvaltı

İstanbul’da yaşıyor ya da bir İstanbul ziyareti yapıyor; bu esnada da kentin kalabalık atmosferinden biraz...

Menekşe Bahçesi

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı olan ve ilçenin Boğaz hattının kuzey ucunda yer alan Rumelifeneri, eski...

Kale Restaurant Kahvaltı & Balık

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Rumelifeneri Köyü’nün sınırları içinde bulunan Kale Restaurant Kahvaltı & Balık, Boğaz...

Yalçınkaya Restoran

Rumelifeneri, İstanbul’un Sarıyer ilçesi sınırları içinde ve Boğaz kıyısında yer alan bir balıkçı köyü. Uzun...

Salaş Barınak Balık Restaurant

İstanbul’un güzelliklerle dolu olduğu kadar; kalabalığından, trafiğinden ve keşmekeşinden şikayet edilen bir kent olduğu da...

Mehmet’in Yeri Balık Lokantası

Eğer İstanbul’da yaşıyor ya da bir süreliğine İstanbul’da bulunuyorsanız, kentte yapabileceğiniz en keyifli ve ayrıcalıklı...

Güzelyer Yedigün Balık Lokantası

İstanbul’un birçok farklı noktasında nefis balıkların ve taptaze deniz ürünlerinin tadına varırken, bir yandan da...

Boğaziçi Yakamoz

İstanbul’da bir gün evden çıkıp Boğaz’a doğru uzanmaya, deniz havası almaya, bir de taptaze balıklarla...

Mayna Balık

Sarıyer’e bağlı Rumeli Kavağı, hem nefis bir balık ve meze sofrasının keyfini çıkarmak hem de...

Rumeli Hisarı İskele Restaurant

İstanbul’un Avrupa yakası sınırlarındaki Sarıyer ilçesinin Rumeli Hisarı semtinde bulunan Rumeli Hisarı İskele Restaurant, ziyaretçilerini...

Takanik Balık

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Yeniköy semtinde iki farklı şubesiyle hizmet veren Takanik Balık, bu bölgenin...

Daha Fazla Göster

Sarıyer'deki Balık Restoranları

Sarıyer, İstanbul Boğazı ve Karadeniz kıyıları arasında konumlanan bir İstanbul ilçesi olması nedeniyle deniz ürünleri ve balık konusunda oldukça zengin ve verimli bir destinasyon. Burada balık kültürü oldukça gelişmiş durumda ve birçok balık - deniz ürünü restoranı bulunuyor. Sarıyer’i sadece ilçe merkezi olarak düşünmemek lazım. Sarıyer semtleri ve mahalleleri olan Emirgan, Tarabya, Yeniköy, İstinye, Rumeli Hisarı, Kilyos, Kireçburnu gibi destinasyonlarda da hem balık ve deniz ürünü restoranları hem de farklı özelliklerde birçok restoran ve eğlence mekanı bulunuyor. Bu nedenle Sarıyer dışarıda yemek yemek, eğlenmek ve keyifli saatler geçirmek için İstanbul’da en çok tercih edilen bölgelerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Sarıyer söz konusu olunca akla eğlence mekanları, tarihi yerler, eşsiz doğa ve birçok farklı restoran geliyor. Ancak Sarıyer’de İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası ve dokusu ile birlikte Sarıyer balık restoranları oluyor. Karadeniz ve boğazdan tutulan balıkların taze olarak sunulduğu birçok restoran balık ve deniz ürünü tutkunlarının rotasını Sarıyer ilçesine çeviriyor.

Sarıyer'in En İyi Balık Restoranları

Sarıyer’i sadece ilçe merkezi olarak düşünmemek lazım. Sarıyer semtleri ve mahalleleri olan Emirgan, Tarabya, Yeniköy, İstinye, Rumeli Hisarı, Kilyos, Kireçburnu gibi bölgelerde de çok ünlü balık restoranları mevcut. Bu balık restoranları için örnek vermek gerekirse karşımıza oldukça uzun bir liste çıkabilir. Bu sebeple Sarıyer popüler balık restoranları ya da Sarıyer en iyi balık restoranları gibi bir liste yapılabilir.

 • Roke Balık & Kahvaltı İstanbul’da yaşıyor ya da bir İstanbul ziyareti yapıyor; bu esnada da kentin kalabalık atmosferinden biraz uzaklaşarak doğanın ve deniz manzaralarının tadını mı çıkarmak istiyorsunuz. Kent sınırları içinde rotanızı çevirebileceğiniz en cazip adreslerden biri, Sarıyer ilçesine bağlı Rumelifeneri olabilir.
 • Menekşe Bahçesi İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı olan ve ilçenin Boğaz hattının kuzey ucunda yer alan Rumelifeneri, eski bir balıkçı köyü. Tarihi Rumeli Feneri ile Rumeli Feneri Kalesi de bu köyün sınırları içinde bulunuyor. Rumelifeneri günümüzde de tarihi ve turistik açıdan oldukça popüler bir rota alternatifi.
 • Kale Restaurant Kahvaltı & Balık İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Rumelifeneri Köyü’nün sınırları içinde bulunan Kale Restaurant Kahvaltı & Balık, Boğaz hattının bu bölümü üzerindeki en köklü kahvaltı mekanlarından biri. İsmini tarihi Rumeli Feneri’ne de ev sahipliği yapmasından alan Rumelifeneri Köyü, İstanbul sınırları içinde doğayla baş başa kalmak ve Boğaz manzaralarına tanıklık etmek için rotanızı çevirebileceğiniz en cazip adresler arasında ilk sıralarda.
 • Yalçınkaya Restoran Rumelifeneri, İstanbul’un Sarıyer ilçesi sınırları içinde ve Boğaz kıyısında yer alan bir balıkçı köyü. Uzun yıllardan beri tarihi ve turistik açıdan ön plana çıkıyor. İsmini ev sahipliği yaptığı tarihi Rumeli Feneri’nden alan köyün hemen karşı kıyısında da Anadolu Feneri var.
 • Salaş Barınak Balık Restaurant İstanbul’un güzelliklerle dolu olduğu kadar; kalabalığından, trafiğinden ve keşmekeşinden şikayet edilen bir kent olduğu da malumunuz. Elbette söz konusu faktörler bu kadim kentin büyüleyici atmosferine bir yere kadar gölge düşürüyor ama özellikle kent sakinlerini uzun vadede yorup yıpratabiliyor.
 • Mehmet’in Yeri Balık Lokantası Eğer İstanbul’da yaşıyor ya da bir süreliğine İstanbul’da bulunuyorsanız, kentte yapabileceğiniz en keyifli ve ayrıcalıklı aktivitelerden biri Boğaz semtlerinden birine giderek nefis lezzetlerin ve manzaraların tadını çıkarmak olabilir. Bildiğiniz üzere, İstanbul sınırları içinde hem birbirinden cazip Boğaz semtleri hem de bu semtlerde çok sayıda popüler restoran bulunuyor.
 • Güzelyer Yedigün Balık Lokantası İstanbul’un birçok farklı noktasında nefis balıkların ve taptaze deniz ürünlerinin tadına varırken, bir yandan da Boğaz’ın büyüleyici manzaralarına tanıklık etmenize olanak tanıyan restoranlar var. Bunlardan bazıları da Sarıyer’e bağlı Rumeli Kavağı’nda yoğunlaşıyor.
 • Boğaziçi Yakamoz İstanbul’da bir gün evden çıkıp Boğaz’a doğru uzanmaya, deniz havası almaya, bir de taptaze balıklarla ve mezelerle donatılmış bir sofraya oturmaya ne dersiniz. Özellikle havanın güzel olduğu bahar günlerini şenlendirmek için harika bir fikir olabilecek bu aktiviteyi yapabileceğiniz en ideal adreslerden biri Rumeli Kavağı olabilir.
 • Mayna Balık Sarıyer’e bağlı Rumeli Kavağı, hem nefis bir balık ve meze sofrasının keyfini çıkarmak hem de Boğaz’ın büyüleyici manzaraları ve havası eşliğinde dört dörtlük zaman geçirmek için rotanızı gönül rahatlığıyla çevirebileceğiniz bir adres. Boğaz’ın en kuzey tarafında ve Anadolu Kavağı’nın da hemen karşısında bulunan Rumeli Kavağı; balığının ve midyesinin lezzetiyle ün salmış bir semt.
 • Rumeli Hisarı İskele Restaurant İstanbul’un Avrupa yakası sınırlarındaki Sarıyer ilçesinin Rumeli Hisarı semtinde bulunan Rumeli Hisarı İskele Restaurant, ziyaretçilerini tarihi bir yapının içinde ağırlıyor. Bu yapı, geçmişte Türkiye Denizcilik İşletmeleri’ne ait bir Rumelihisarı Vapur İskelesi binası olarak kullanılıyormuş.
 • Takanik Balık İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Yeniköy semtinde iki farklı şubesiyle hizmet veren Takanik Balık, bu bölgenin en gözde ve ünlü balık restoranlarından birine dönüşmüş durumda. Aslına bakarsanız, bu işletmenin yolculuğu 1998 yılında küçük bir balıkçı teknesiyle Yeniköy limanında başlamış.
 • Mendirek Balık İstanbul’da Karadeniz havası almak ve Karadeniz’in kendine has hırçın dalgalarının sesleri eşliğinde dört dörtlük bir balık ziyafeti çekmek isterseniz, gidebileceğiniz en gözde adreslerden biri Mendirek Balık ya da diğer ismiyle Mendirek Balık Lokantası.
 • Sandal Balık Sandal Balık, hem sevimli görüntüsü hem de lezzetleri ile ünlenmiş salaş balıkçılar arasında bulunuyor. Restoran, İstanbul’un en nadide yerlerinden bir tanesi olan, boğazın o muazzam ve yıllanmış esintisini hissettiğiniz Sarıyer’de yer alıyor. Burada balığın lezzeti, mısır ekmeğinin mis kokusuyla ve Ege otlarıyla yapılan salatalarıyla ikiye katlanıyor.

Sarıyer’de adından söz ettiren restoranlar arasında; Mendirek Balık Lokantası, Qarip Restoran, Mehmet’in Yeri, Yeniköy İskele Balık Restoran, Tırmata Balık & Beach, Tarihi Ali Baba Balık Lokantası, Egeli Meyhane, Fish Var Balıkçı, Balıkev Restoran, Takanik Balık, Angel Blue Balık Restoran, Barınak Balık, Mer Balık, Rumeli Hisarı İskele Restoran, Taka Balık Ekmek, Garipçe Aydın Balık, Dolphin Balık, Koç Balık, Yelken Restoran, Asmaaltı Balık Restoran, Hristo Balık Restoran, Kaşı Kumluk Balık Restoranı, Kıyı Restoran, Kavak Balıkçısı, Limanda Balık Restoran, Voli Balık Restoran, Kaçkar-Dirvana, Canlı Balık, Therapia Balık, Dardenia Fish & Bread, Yeniköy Sandal Balık, Cevahiroğlu & Kaptanlar, Aleko’nun Yeri, Pescatore, Garaj Balık Restoran, Alimento Restoran, Meşhur Kireçburnu Midye ve Balık Evi, By Balıkçı, Mako Balık, Güzelyer Yedigün Balık Restoran, Rumeli Balıkçısı, Paella Balık, İspendek Balık, Şato Balık, Yalı Er 1 Balık Restoran, Minik Balık Restoran, Gelişli Balık Restoran, Dalyan Balık gibi daha birçok popüler restoranı peşi sıra sıralamak mümkün. Bu restoranlar arasında ismi geçmeyen de birçok ünlü ve kaliteli balık restoranı Sarıyer sınırları içerisinde yer alıyor.

Sarıyer Alkollü Balık Restoranları

Balık restoranları ya da deniz ürünü restoranları tıpkı birçok farklı konseptte restoran gibi alkollü restoranlar ve alkolsüz restoranlar olmak üzere ikiye ayrılıyor. Elbette alkollü balık restoranı tercih edildiğinde içki içmek zorunlu değil. Ancak Türkiye gibi nüfusun büyük kısmının Müslüman olduğu ülkelerde bu tarz hassasiyetler oluşabiliyor ve restoranlar alkollü ya da alkolsüz olarak iki farklı konsepte ayrılıyor. Bu ayrım Sarıyer balık restoranları için de elbette geçerli. Sarıyer’de hem alkollü hem de alkolsüz hizmet veren balık restoranları bulmak mümkün. Özellikle sahil şeridinde ve boğaz kıyısında alkollü restoran sayısı bir hayli fazla olsa da Sarıyer alkolsüz balık restoranları alanında da tüketiciler farklı alternatifler sunabilen bir destinasyon.

Sarıyer alkollü balık restoranları kısmına göz attığımızda çok iddialı balık ve deniz ürünü restoranları ile karşılaşıyoruz. Sarıyer’de; Rumeli Hisarı mevkiinde bulunan Rumeli Hisarı İskele Restoran hem eşsiz manzarası hem de lezzetli spesiyalleri ile ön plana çıkıyor Alkollü balık restoranları arasında Sarıyer’de hizmet veren ve oldukça lezzetli bir durak olan Sandal Balık gibi mekanlar da ön plana çıkmayı başarıyor. Sarıyer’de bu gibi daha birçok alkollü balık restoranı bulunuyor ve yılın büyük bölümünde bu restoranlar konuklarını ağırlıyor.

Sarıyer Alkolsüz Balık Restoranları

Alkol kullanmayanların, alkol kullanılan yerlerde dini sebepler ile yemek yemeyenlerin de balık yeme keyfine ulaşması için alkolsüz balık restoranları tüketicilere hizmet veriyor. Alkolsüz balık restoranları Sarıyer ilçesinde de tıpkı tüm Türkiye’de olduğu gibi konuklarına hizmet veriyor. Sarıyer ilçesinin farklı semtlerinde ve mahallelerinde yer alan bu restoranlar balık ve deniz ürünü konusunda oldukça başarılı. Sarıyer’in hem İstanbul Boğazı’na hem de Karadeniz’e kıyısının olması bu restoranlarda ürün çeşitliliğini artırırken aynı zamanda ürün tazeliğini de ön plana çıkarıyor.

Sarıyer alkolsüz balık restoranları arasında İstanbul’da 4 şube ile hizmet veren Takanik Balık ön plana çıkıyor. Alkolsüz bir restoran olan Takanik Balık, 2023 yılında tam 4 şube ile İstanbul’da deniz ürünü severlere hizmet ediyor. Sarıyer alkolsüz balık restoranlarının sayısı alkollü mekanlar kadar olmasa da yine de bu ilçede harika alkolsüz balık ve deniz ürünü restoranları mevcut. Bunlardan bir tanesi de içeriye girdiğinizde Karadeniz esintileri ile karşılaşacağınız Mendirek Balık Restoranı. Bu restoranda inanılmaz lezzetli balık ve deniz ürünlerinin yanında kahvaltı servisi gibi ekstralar olduğunu da söylemeden geçmemek gerek.

Sarıyer Balık Restoranları Fiyatları

Sarıyer İstanbul’un gözde ilçelerinden bir tanesi. Aynı zamanda Sarıyer’in birçok farklı mahallesinde veya semtinde balık restoranları ile karşılaşmak mümkün. Bunların bazıları İstanbul Boğazı’na nazır lokasyonlarda yer alırken bazıları ise ilçenin daha mütevazı kısımlarında müşterilerine hizmet veriyor. Elbette restoranların konumuna göre Sarıyer balık restoranları fiyatları da önemli ölçüde değişkenlik gösteriyor. Sarıyer deniz ürünleri restoranları tabi ki yalnızca lokasyona göre fiyat skalasında değişkenlik göstermiyor. Mekanın fiziki koşulları, sunduğu hizmet, ürün çeşidi ve daha birçok farklı etkene göre Sarıyer balık restoranları fiyat konusunda birbirinden farklı özellikler gösteriyor.

Sarıyer’de mütevazı bir balıkçıda balık ekmek ya da ekmek arası deniz ürünü yemek ile Sarıyer İstanbul Boğazı manzaralı balık restoranları gibi ultra lüks yerlerde yemek yemenin maliyetinde büyük bir fark mevcut. Bu da kesinlikle anlaşılabilir bir durum. İşletmelerin lokasyona göre kira bedeli artıyor. Yine, büyük işletmelerin gider ve eleman maliyeti gibi kalemleri de oldukça şişkin olduğu için bu fiyat farkları ortaya çıkıyor. Örneğin Sarıyer’de bir balık restoranında ya da mütevazı bir balık ekmekçi de 150 lira civarına balık ekmek yemek mümkün olurken bu fiyat sahil şeridinde ya da boğaz kıyısında direkt olarak 2-3 katına çıkabiliyor. Bu nedenle bir balık restoranına gitmeden önce bütçenize göre seçim yapmak her zaman en doğru hareket olacaktır.

Sarıyer Balık Restoranı Önerileri

İstanbul Sarıyer, İstanbul’un en popüler ilçelerinden bir tanesi denebilir. Bunun başlıca nedenleri arasında Sarıyer tarihinin oldukça eskiye dayanması ve Sarıyer ilçesinin İstanbul Boğazı kıyısında konumlanması olarak gösteriliyor. İstanbul Avrupa Yakası tarafında yer alan Sarıyer kuzeyinde Karadeniz’e kıyısı da olmasından ötürü balık ve deniz ürünleri alanında oldukça zengin bir destinasyon olarak biliniyor.

1930’lu yıllarda semt olmaktan çıkan ve ilçe statüsü alan Sarıyer restoranları, deniz ürünlerinin bol olması dışında, sayfiye alanları ve turistik lokasyonları ile ön plana çıkıyor. Sarıyer aynı zamanda günümüzde maalesef oldukça azalan İstanbul’daki yeşil alanların en yoğun olduğu ilçelerden biri olarak da biliniyor. Sarıyer 1930’da ilçe olsa da İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olduğu için bu ilçede tarihi yapılar ve eserler de yoğun olarak bulunuyor.

Sarıyer’de Belgrad Ormanı, İstanbul Boğazı, Kilyos sahil şeridi gibi doğal güzelliklerin yanında Rumeli Hisarı, Emirgan Korusu, Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi gibi tarihi öneme sahip yerler de mevcut. Aynı zamanda Sarıyer’de harika restoranlar özellikle çok ünlü balık restoranları da yer alıyor.

 • İstanbul Sarıyer Nasıl Bir Yer?: İstanbul Sarıyer, İstanbul’un en popüler ilçelerinden bir tanesi denebilir. Bunun başlıca nedenleri arasında Sarıyer tarihinin oldukça eskiye dayanması ve Sarıyer ilçesinin İstanbul Boğazı kıyısında konumlanması olarak gösteriliyor. İstanbul Avrupa Yakası tarafında yer alan Sarıyer kuzeyinde Karadeniz’e kıyısı da olmasından ötürü balık ve deniz ürünleri alanında oldukça zengin bir destinasyon olarak biliniyor. 1930’lu yıllarda semt olmaktan çıkan ve ilçe statüsü alan Sarıyer restoranları, deniz ürünlerinin bol olması dışında, sayfiye alanları ve turistik lokasyonları ile ön plana çıkıyor. Sarıyer aynı zamanda İstanbul’da günümüzde maalesef oldukça azalan yeşil alanların en yoğun olduğu ilçelerden biri olarak da biliniyor. Sarıyer 1930’da ilçe olsa da İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olduğu için bu ilçede tarihi yapılar ve eserler de yoğun olarak bulunuyor.

 • Sarıyer’i sadece ilçe merkezi olarak düşünmemek lazım. Sarıyer semtleri ve mahalleleri olan Emirgan, Tarabya, Yeniköy, İstinye, Rumeli Hisarı, Kilyos, Kireçburnu gibi bölgelerde de çok ünlü balık restoranları mevcut. Bu balık restoranları için örnek vermek gerekirse karşımıza oldukça uzun bir liste çıkabilir. Bu sebeple Sarıyer popüler balık restoranları ya da Sarıyer en iyi balık restoranları gibi bir liste yapılabilir. Sarıyer’de adından söz ettiren restoranlar arasında; Mendirek Balık Lokantası, Qarip Restoran, Mehmet’in Yeri, Yeniköy İskele Balık Restoran, Tırmata Balık & Beach, Tarihi Ali Baba Balık Lokantası, Egeli Meyhane, Fish Var Balıkçı, Balıkev Restoran, Takanik Balık, Angel Blue Balık Restoran, Barınak Balık, Mer Balık, Rumeli Hisarı İskele Restoran, Taka Balık Ekmek, Garipçe Aydın Balık, Dolphin Balık, Koç Balık, Yelken Restoran, Asmaaltı Balık Restoran, Hristo Balık Restoran, Kaşı Kumluk Balık Restoranı, Kıyı Restoran, Kavak Balıkçısı, Limanda Balık Restoran, Voli Balık Restoran, Kaçkar-Dirvana, Canlı Balık, Therapia Balık, Dardenia Fish & Bread, Yeniköy Sandal Balık, Cevahiroğlu & Kaptanlar, Aleko’nun Yeri, Pescatore, Garaj Balık Restoran, Alimento Restoran, Meşhur Kireçburnu Midye ve Balık Evi, By Balıkçı, Mako Balık, Güzelyer Yedigün Balık Restoran, Rumeli Balıkçısı, Paella Balık, İspendek Balık, Şato Balık, Yalı Er 1 Balık Restoran, Minik Balık Restoran, Gelişli Balık Restoran, Dalyan Balık gibi daha birçok popüler restoranı peşi sıra sıralamak mümkün. Bu restoranlar arasında ismi geçmeyen de birçok ünlü ve kaliteli balık restoranı Sarıyer sınırları içerisinde yer alıyor.

 • İstanbul’da balık ekmek denince akla ilk olarak Eminönü balıkçıları gelse de aslında sahil şeridinde, balık restoranlarının yoğun olduğu birçok bölgede gayet başarılı balık ekmek mekanları bulmak mümkün. Balık restoranları ile ünlü Sarıyer’de de balık ekmek yapan başarılı yerler var. Sarıyer’de balık ekmek yemek için ideal mekanlara göz atarsak, akla ilk olarak; Taka Balık Ekmek, Mehmet’in Yeri Balık Restoran ve Nuri Baba Balıkçılık gibi yerler geliyor.

İlgili İçerikler

Napolyon ne demiş? “Dünya tek bir devletten ibaret olsaydı, başkenti şüphesiz İstanbul olurdu.”Kaç farklı açıdan, kaç sefer izlerseniz izleyin...

Boğaz semtleri, kendine has atmosferi ve hem her bütçeye hem de farklı damak zevklerine hitap edebilen restoranlarıyla İstanbul; dört dörtlük...

Dört dörtlük bir balık ziyafeti çekmek isteyenler için, İstanbul adeta bir cennet. Kentin birçok farklı ilçesinde ve semtinde, rüştünü çoktan...

Fonda Türk sanat müziği ezgileri, salaş bir dekorasyon tarzı, loş ışıklar, çilingir sofrası, mutfaktan gelen mis gibi meze ve balık...

1850’li yıllarda Michelin kardeşler tarafından kurulan bir Fransız araç lastiği markası olan Michelin, uzun yıllardan beri her yıl bir gastronomi...

Dünyanın en büyülü ve etkileyici kentlerinden biri olarak kabul edilen İstanbul, güzelliğini katbekat artıran tarihi dokusu ve silüetiyle mutlaka görülmesi...

Avrupa ve Asya kıtalarını birbirinden ayıran İstanbul Boğazı, gerçekten de çok görkemli ve eşsiz bir manzara oluşturuyor. Bu sebeple, Boğaz’ın...

İstanbul her geçen yıl daha kalabalık ve kaotik bir atmosfere kavuşsa da kentin belli başlı noktalarında hâlen doğayla baş başa...

Uzak Doğu mutfağının en gözde lezzetleri, artık coğrafi sınırları aşarak dünyanın birçok farklı noktasına yayılmış durumda. Söz konusu lezzetlere çok...

İyi bir yemek yiyebilmek için şehrin en havalı semtinde, küçük bir servet ödemek zorunda kaldığımız restoranlara gitmek gerekmiyor. Hatta yazılı...

İstanbul Boğazı’nın kuzey ucunda ve Avrupa yakası sınırları içinde bulunan Rumeli Kavağı, bağlı bulunduğu Sarıyer ilçesinin de en keyifli keşif...

Popüler İçerikler
İstanbul Salaş Meyhaneler: İstanbul’un En İyi 13 Salaş Meyhanesi Meyhaneler
İstanbul Salaş Meyhaneler: İstanbul’un En İyi 13 Salaş Meyhanesi

Fonda Türk sanat müziği ezgileri, salaş bir dekorasyon tarzı, loş...

İstanbul’un En İyi Salaş Balıkçıları: En İyi 10 Salaş Balık Restoranı Balık Restoranları
İstanbul’un En İyi Salaş Balıkçıları: En İyi 10 Salaş Balık Restoranı

İyi bir yemek yiyebilmek için şehrin en havalı semtinde, küçük...