nerdeneredenerdenerede
Bungalov Oteller

Bungalov Oteller

Bungalov Oteller

Gelesun Kampland Tatil Köyü

İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva beldesi, kent sakinlerinin doğa kaçamakları yapabilmesini sağlayan, güzeller güzeli bir...

İstanbuldere Alabalık Evi

Sakarya’nın Sapanca ilçesinin yüksek rakımlı İstanbuldere Köyü’nde bulunan İstanbuldere Alabalık Evi, yemyeşil bir vadinin içinde...

Backyard Sapanca

Başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki büyük şehirlerde ikamet eden birçok kişi, şehrin kalabalığından biraz...

Sapanca Dome

Özellikle son yıllarda turizm bölgelerinde daha sık karşımıza çıkmaya başlayan dome evlerini ya da diğer...

Sapanca Balkaya Bungalow

Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Balkaya Köyü’nde bulunan ve ismini de bu köyden alan Sapanca Balkaya...

Sapanca Köy Bungalov

2020 yılının sonbahar aylarından beri ziyaretçilerini ağırlamayı sürdüren Sapanca Köy Bungalov, Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı...

Sapanca Göldibi Suit Bungalov

Sapanca Göldibi Suit Bungalov, Sakarya’nın Sapanca ilçesinde ve Sapanca Gölü’nün hemen kıyısında yer alan bir...

Sakarya’nın Sapanca ilçesi sınırları içinde 2018 yılından beri hizmet vermeyi sürdüren Sapanca Alfa Suites &...

Natürköy Sapanca, Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Mahmudiye Köyü’nde yemyeşil bir vadinin ortasına kurulmuş olan bir...

Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Hasanpaşa Mahallesi’nin sınırları içinde yer alan Heinz Bungalov Otel, Sapanca’nın muhteşem...

Sakarya’nın Sapanca ilçesine bağlı Kurtköy bölgesinde bulunan yaklaşık 15 bin metrekarelik bir alanı kaplayan MC...

Yakapark

Muğla’nın Seydikemer ilçesine bağlı Yakaköy Mahallesi’nde bulunan Yakapark, hem restoran hem de konaklama işletmesi olarak...

Pastoral Vadi Ekolojik Yaşam Çiftliği

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Yanıklar Köyü’nde bulunan Pastoral Vadi Ekolojik Yaşam Çiftliği, doğayla iç içe...

Dora Suit Bungalov

Dora Suit Bungalov, Rize’nin Ardeşen ilçesine bağlı Manganez Köyü’nde bulunan bir apart otel. Ancak klasik...

Pusula Bungalow

Pusula Bungalow, Muğla’nın Fethiye ilçesindeki Kayaköy Mahallesi’nde yer alan bir bungalov oteli. 2018 yılında iç...

Phalesia Glamping Sapanca

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde yaklaşık 21 dönümlük bir arazinin üzerine kurulmuş olan Phalesia (Falesya) Sapanca, doğayla...

Daha Fazla Göster

Bungalov Oteller

İçinde yaşadığımız modern çağda ne yazık ki doğadan günden güne uzaklaşıyor ve özellikle büyükşehirlerde gri bir atmosferin içine hapsoluyoruz. Dört bir yandan betonlarla çevrelendiğimiz bu dönemde de insan ister istemez ara sıra doğaya kaçma ihtiyacı hissediyor. Elbette herkesin mükemmel bir tatilden beklentileri farklı. Ancak doğa özlemini gidermek ve biraz kafa dinlemek isteyen birçok tatilcinin ilk hedefi bungalov oteller seçeneklerinden yana oluyor. Çünkü bungalov oteller genellikle ülkemizin büyüleyici doğal güzelliklerinin kalbine inşa ediliyor ve ziyaretçilerine nefis doğa panoramaları sunuyor. Büyük otel komplekslerinden farklı olarak, burada standart odalarda değil, ahşap ve müstakil yapıların içinde konaklıyorsunuz. Şömineli ve jakuzili bungalov oteller seçenekleri de oldukça fazla olduğu için, birçok işletme genelde yılın her döneminde hizmet veriyor. Bu sayede, eğer kış tatili yapmak istiyorsanız da bungalov oteller son derece cazip seçenekler oluşturuyor. 

Peki, bungalov oteller ülkemizin hangi kentlerinde ve bölgelerinde var? En iyi bungalov oteller hangileri? Hangi bungalov oteller evcil hayvanları da kabul ediyor? İstanbul’a yakın bungalov oteller var mı? Tüm bu soruların yanıtlarını ve daha fazlasını birlikte keşfetmeye ne dersiniz?

En İyi Bungalov Oteller

Elbette ülkemizdeki tüm güzel bungalov oteller seçeneklerini burada sıralamamız mümkün değil. Ancak bir sonraki tatilinizi bungalov otellerden birinde yapmak istiyor ve henüz hangi işletmeyi tercih edeceğinize karar veremiyorsanız, ilk etapta En İyi Bungalov Oteller rehberimize göz atmanızı öneririz. Daha detaylı bilgiler içeren bu rehberin kısa bir özetini incelemek için ise aşağıdaki maddelere göz gezdirmeniz yeterli. Gelin, sizin için hazırladığımız bungalov otel önerilerini birlikte tanıyalım:

 • Nefes Mekan: Kırklareli’nin Vize ilçesinde yer alan bungalov oteller arasında bulunan Nefes Mekan, aynı zamanda İstanbul’a yakın bungalov oteller arayanlar için de cazip bir seçenek. Kışlacık Köyü sınırları içinde yer alan işletmenin yüzme havuzu da mevcut. Yalnızca 15 yaş ve üzeri misafirleri ağırlıyor. Tüm bungalovlar doğanın içine inşa edilmiş ve içlerinde tüm temel olanaklar yer alıyor. 
 • Demircioğlu Camping: İstanbul çevresi bungalov oteller arasında yer alan bir diğer işletme de Edirne’nin Keşan ilçesindeki Demircioğlu Camping. İki ya da üç kişi kapasiteli olan dört farklı bungalova ev sahipliği yapan bu tesiste dilerseniz kendi çadırınızla konaklamanız da mümkün. Ücretsiz otopark hizmeti de bulunan Demircioğlu Camping’te dilerseniz kano gezintisi, tüplü dalış ve okçuluk gibi aktiviteler de yapabiliyorsunuz. 
 • Suma Sanjati: İstanbul bungalov otel seçeneklerinden bir diğeri de Şile’deki 120 dönümlük bir orman arazisinin içine kurulmuş olan Suma Sanatı. Yirmi iki farklı bungalova ev sahipliği yapan bu tesis sadece 12 yaş ve üzeri misafirleri ağırlıyor. Bu kısıtlama özel günlerde ve bayramlarda kalkabiliyor. Tesiste restoran da mevcut. 
 • Uludağ Orman Köşkleri: Bursa bungalov oteller içinde yer alan Uludağ Orman Köşkleri, Uludağ Kayak Merkezi’ne yedi kilometre mesafede. İçerisinde dört ve altı kişilik bungalovlar mevcut. Tesiste restoran bulunmuyor ama bungalovların içinde bulunan mini buzdolabından ve ocaktan yararlanabiliyorsunuz. İşletmeye her yaştan çocuk kabul ediliyor, hatta onlar için tasarlanmış bir oyun alanı da var. 
 • Kazdağları İda Natura Bungalov Otel: Bungalov evleri Balıkesir ilçelerine de dağılmış durumda ve bunlar içinde en popüler olanlarından birisi de Akçay’ın merkezine üç kilometre uzaklıktaki Kaz Dağları İda Natura Bungalov Otel. Kızılkeçili Köyü sınırları içinde yer alan tesisteki bungalovlar üçer ya da dörde kişilik. Her birinin içinde minibar ve mini buzdolabı yer alıyor. Restoranı da bulunan Kaz Dağları İda Natura Bungalov Otel’de evcil hayvanlarınızla birlikte konaklamanız da mümkün. Ayrıca, tesis Kazdağları Milli Parkı’na da yürüme mesafesinde. Dilerseniz trekking, bisiklet turu ya da jeep safari de yapabiliyorsunuz. 
 • Çam Pınarı Doğa Evleri: Bolu bungalov oteller de ülkemizde son derece popüler. Bolu’nun Mengen ilçesinde yer alan Çam Pınarı Doğa Evleri de gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir tesis. 15 bin metrekareyi kaplayan büyüleyici bir çam ormanının kalbine kurulmuş olan bu tesis, on farklı bungalova ev sahipliği yapıyor. Bunların beşi kalabalık aileler düşünülerek inşa edilmiş. Her birinin içinde mini buzdolabı bulunuyor. Ayrıca, tesiste restoran da var. 
 • Abant Yeşil Ev Masal Evleri: Bolu bungalov oteller arasında Abant ilçesinin özellikle ön plana çıktığını söylemek mümkün. Abant bungalov oteller dendiğinde de akla ilk olarak Abant Yeşil Ev Masal Evleri geliyor. Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalından ilhamla tasarlanmış olan bu tesiste on farklı bungalov var. Bunların bazılarının içinde şömine de mevcut. Tesis yılın her döneminde hizmet veriyor ve içinde bir restoran da bulunuyor.  
 • Sarıalan Dağ Evi: Bungalov evleri Bolu sınırları içinde birçok farklı lokasyona dağılmış durumda ve bunlardan biri de Tatlar Yaylası’ndaki Sarıalan mevki. İsmini de buradan alan Sarıalan Dağ Evi, üç bungalov ile iki villaya ev sahipliği yapıyor. Bazı birimlerin içinde şömine de var. Bazı günlerde barbekü keyfine de sahne olan tesis restoranında da şömine yer alıyor. 
 • Çambaşı Doğa Tesisi: Geçelim, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bungalov oteller seçeneklerinden söz etmeye. Ordu’nun Kabadüz ilçesinde bulunan Çambaşı Doğa Tesisi ve Çambaşı Kayak Tesisi bir arada yönetiliyor. Bu sebeple tesiste hem standart otel odaları hem de ahşap ve müstakil bungalovlar mevcut. Çambaşı Kayak Tesisi’nde 11 farklı kayak pisti ile iki adet telesiyej bulunuyor. Bu sayede Çambaşı Doğa Tesisi de özellikle kış sezonunda ziyaretçi akınına uğruyor. 
 • Dora Suit Bungalov: Rize bungalov oteller arasında yer alan Dora Suit Bungalov, Ardeşen ilçesine bağlı Manganez Köyü’nde. 950 metre rakımda bulunan tesisteki bazı bungalovların içinde açık hava sineması ve/veya jakuzi gibi ayrıcalıklı olanaklar da var. Tüm bungalovların içine özel tasarımlı cam sobalar da yerleştirildiği için ısınma problemi yaşamıyorsunuz. Bungalovlar Fırtına Vadisi’nin nefes kesen manzarasına bakıyor. 
 • Kotit Ayder Bungalov: Rize bungalov oteller arasında yer alan bir diğer seçenek de Kotit Ayder Bungalov. Bungalov evleri Çamlıhemşin bölgesinde çok sık karşımıza çıkıyor. Bu tesis de Çamlıhemşin’de ve Ayder Yaylası’nın nefis manzaralarını ziyaretçilerinin ayaklarının altına seriyor. Kapısı evcil hayvan dostlarımıza da açık olan tesiste dubleks bungalovlar mevcut. Yılın her döneminde hizmet veriliyor ve konaklama ücretlerine kahvaltı da dahil. Ayrıca, bungalovların tamamı ya deniz ya da dere manzarasına bakıyor. 
 • Seyr-i Cennet Dağ Evleri: Çamlıhemşin Rize bungalov evleri seçeneklerinden bir başkası olan Seyr-i Cennet Dağ Evleri ilçe merkezine yaklaşık beş kilometre mesafede. Tesisten Gito Yaylası’na da ortalama yirmi dakika yürüyerek ulaşım sağlamanız mümkün. Burada konaklayabileceğiniz bungalovlar standart, süit ve deluxe olarak üç farklı kategoriye ayrılıyor. Süit ve deluxe bungalovların bazılarında özel bir jakuzi ve şömine de bulunuyor. Restoranda kahvaltı açık büfe köy kahvaltısı konseptiyle servis ediliyor. 
 • Ada Bungalov: Çamlıhemşin Rize bungalov oteller arasından seçim yapmak isteyenler, Ada Bungalov’a da gönül rahatlığıyla bir şans verebilir. Instagram’da da hatrı sayılır bir üne sahip olan bu tesiste altı farklı bungalov var. İşletme restoranında tesisteki kümesten alınan yumurtalar ve bostandan toplanan sebzeler gibi organik malzemeler kullanılıyor. Fırtına Vadisi’nin üzerine kurulmuş olan bungalovlar elektrikli ısıtıcıyla ısınıyor. Ancak ortak alanda şömine de bulunuyor. 
 • Laşet Bungalov Tatil Köyü: Artvin’in Şavşat ilçesinin merkezine 11 kilometre mesafede bulunan Laşet Bungalov Tatil Köyü de en popüler bungalov oteller arasında. 18 bungalova ev sahipliği yapan tesis; Arsiyan, Cin ve Genciyan dağlarıyla çevrelendiği için harika bir atmosfere sahip. Bungalovlarda maksimum beş kişi konaklayabiliyor. Tesiste restoran da var ve konaklama ücretlerine kahvaltı da dahil. 
 • Kayserkaya Dağ Evleri: Bungalov evleri balayı tatilini geçirmek için de son derece cazip bir atmosfer sunuyor. Balayında gönül rahatlığıyla ziyaret edebileceğiniz bungalov oteller arasında da İzmir’in Şirince köyündeki Kayserkaya Dağ Evleri var. Burada üç ahşap ev, bir taş ev ve üç kır evi mevcut. Her biri maksimum üç kişi kapasiteli. Hepsinin içinde mutfak ve mini buzdolabı bulunduğu için arzu ederseniz kendi yemeğinizi hazırlayabiliyorsunuz. Ancak tesisin restoranı da gün boyu hizmet veriyor. Evcil hayvanlara da kapısı açık olan işletme, yaz aylarında kullanıma açılan bir yüzme havuzuna da ev sahipliği yapıyor. 
 • Hayıtbükü Ahşap Evleri: Muğla bungalov oteller arasında yer alan Hayıtbükü Ahşap Evleri ile devam edelim. Datça’da bulunan bu popüler işletme, Mesudiye Köyü’nün sınırları içinde. Tüm bungalovlarda minibar ve su ısıtıcısı var. Ayrıca, hepsi balkonlu. Restoran da günün her öğününde hizmet veriyor. 
 • Deep Ocean Bungalows Camping: Muğla bungalov oteller Fethiye’de de yoğunlaşmış durumda. Fethiye bungalov oteller dendiğinde akla ilk gelen seçeneklerden biri de kesinlikle Deep Ocean Bungalows Camping. Kabak Koyu’na yalnızca yirmi dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan bu tesis, Fethiye’nin tüm turistik duraklarına yakın bir konumda konaklamak isteyenler için çok cazip bir seçenek. Dilerseniz burada kendi çadırınızla kamp yapmanız da mümkün. Tesiste açık yüzme havuzu ve güneşlenme terası da bulunuyor. Ancak burada yalnızca 12 yaş ve üzeri kişiler konaklayabiliyor. 
 • Pusula Bungalow: Fethiye bungalov oteller seçeneklerinden bir diğeri de Kayaköy’deki Pusula Bungalow. Bungalov ve villa seçeneklerini içinde barındıran tesiste, her bir birimin kendine ait küçük bir bahçesi var. Restoran alakart şekilde servis veriyor ve glutensiz beslenmek durumunda olan misafirler için de özel yemekler hazırlayabiliyor. 
 • Etenna Bungalows: Antalya bungalov oteller için en gözde noktalardan biri, sessiz ve sakin atmosferini doğal güzelliklerle taçlandıran Çıralı. Çıralı bungalov oteller dendiğinde de akla hemen Etenna Bungalows geliyor. Hem evcil hayvanları hem de her yaştan çocuğu ağırlayan tesisi iki, üç ve dört kişi kapasiteli bungalovlar mevcut. Her birinin içinde minibar, çay ve kahve kiti ve elektrikli su ısıtıcısı bulunuyor. Restoran gün boyu hizmete açık. Ayrıca, odanıza da yemek siparişi verebiliyorsunuz. 
 • Saklı Göl Evleri: En iyi bungalov oteller önerilerimizde son durağımız, Burdur’un Karacaören ilçesinde ve Karacaören Gölü’nün hemen yanı başında bulunan Saklı Göl Evleri olacak. Kent merkezine 77 kilometre uzaklıkta ola bu tesiste hem bungalovlar hem de glamping konseptli çadır evler bulunuyor. Bunların da bazıları jakuzili. Yılın dört mevsimi boyunca hizmet veren Saklı Göl Evleri’nde ister oda kahvaltı isterseniz de yarım pansiyon konseptiyle konaklayabiliyorsunuz. 

Bungalov Oteller Nerelerde Var?

Aslına bakarsanız, ülkemizin turizm açısından potansiyele sahip olan tüm kentlerinde bungalov oteller seçeneklerine rastlamak mümkün. Ancak bungalov otel konaklaması doğayla iç içe bir tatil yapmayı da beraberinde getirdiği için, bu tip işletmelere özellikle Karadeniz Bölgesi geneli, Muğla, Antalya ve Bolu gibi lokasyonlarda daha sık rastlıyoruz. Karadeniz Bölgesi’nin her biri birer yeryüzü cennetini andıran yaylalarında çok sayıda bungalov otel seçeneği yer alıyor. Bunların yanı sıra; Alanya bungalov oteller, Mersin bungalov oteller, Antalya bungalov oteller ve elbette Sapanca bungalov oteller de bir hayli revaçta. Hatta özellikle Sapanca bungalov oteller popülerlik açısından zirvede. Sapanca’da lüks otel komplekslerinden ya da butik otellerden çok, bungalov konseptli konaklama işletmeleriyle karşılaşıyoruz. 

Sözün özü, aslında siz nerede tatil yapmak istediğinize karar verdikten sonra, o kentte bir bungalov otel bulamama şansınız çok düşük. İstanbul’da ikamet eden ve yalnızca hafta sonu gibi kısıtlı bir süre zarfında doğa kaçamağı yapmak isteyenler düşünülerek; Edirne, Ağva, Şile, Kırklareli ve Bursa gibi lokasyonlarda da çok sayıda bungalov otel kurulmuş durumda. Marmara Bölgesi bungalov oteller ağırlıklı olarak bu noktalarda yer alıyor. Akdeniz Bölgesi bungalov oteller ise Alanya, Mersin, Antalya, Adrasan ve Çıralı gibi bölgelerde daha çok yoğunlaşıyor. Peki, en iyi bungalov oteller hangileri? 

En İyi Sapanca Bungalov Otelleri

Az önce de sözünü ettiğimiz gibi, Sapanca bungalov oteller için ayrı bir başlık açmazsak olmaz. Çünkü Sapanca’daki konaklama işletmelerinin büyük bir bölümünü zaten bungalov oteller oluşturuyor. Bunun en önemli sebeplerinden biri de Sapanca’nın büyüleyici bir göle de ev sahipliği yapan muhteşem doğası. Zaten Sapanca bungalov otel seçeneklerinin birçoğu da göl kenarına kurulduğu için ziyaretçilerine nefes kesen manzaralara tanıklık etme şansı sunuyor. Eğer siz de Sapanca bungalov oteller seçeneklerinden birinde konaklamak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız rehber tesis seçiminde size yol gösterici olabilir. Yapmanız gereken tek şey, En İyi Sapanca Bungalov Otelleri rehberimizi incelemek. 

İstanbul’a Yakın Bungalov Oteller

Eğer İstanbul’da yaşıyor ve maksimum üç dört saat içinde ulaşım sağlayabileceğiniz bungalov otel seçeneklerinden birinde konaklamak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz birçok farklı tesis mevcut. Kırklareli’nin Vize ilçesindeki Nefes Mekan, Edirne’nin Keşan ilçesindeki Demircioğlu Camping, Şile’de bulunan Suma Sanjati ve Sapanca bungalov otellerin neredeyse hepsi İstanbul’a yakın bungalov oteller arasında yer alıyor.

Evcil Hayvan Dostu Bungalov Oteller

Bungalov oteller içinde konaklamanın en güzel yanlarından biri de bu konsepti uygulayan bazı işletmelerin kapsının evcil hayvan dostlarımıza da açık olması. Eğer tatile giderken evcil hayvanlarınızı başka birine emanet etmek ya da evde bırakmak zorunda kalmak canınızı sıkıyorsa, tercihinizi evcil hayvan dostu bungalov oteller arasından yapabilirsiniz. Kazdağları İda Natura Bungalov Otel, Kotit Ayder Bungalov, Kayserkaya Dağ Evleri, Etenna Bungalows ve MC Sapanca evcil hayvanları da ağırlamaktan mutluluk duyuyor.

 • Bungalov otellerin birçoğunda aynı bungalovda konaklayacak çiftlerde evlilik şartı aranmıyor. Ancak özellikle “aile oteli” ibaresi taşıyan işletmelerde giriş esnasında evlilik cüzdanı ibraz etmeniz istenebiliyor. Bungalov otellerin bu koşula sahip olup olmadığını öğrenmek için işletme yetkilileriyle önceden iletişime geçebilir ya da internet sitelerinde yer alan rezervasyon şartları bilgilerine göz atabilirsiniz.

 • Bungalov otellerin birçoğu hâlihazırda doğayla iç içe olduğu ve geniş bir bahçenin içinde yer aldığı için, ziyaretçilerine evcil hayvanlarıyla birlikte konaklama şansı da tanıyor. Ülkemizde evcil hayvanları da kabul eden sayısız farklı bungalov otel seçeneği mevcut. Bunlara örnek olarak Kazdağları İda Natura Bungalov Otel, Kotit Ayder Bungalov, Kayserkaya Dağ Evleri, Etenna Bungalows ve MC Sapanca’yı sayabiliriz.

 • Bungalov oteller dendiğinde akla gelen ilk lokasyonlardan biri olan Sapanca, İstanbul’a yalnızca 2-3 saat mesafede. Bu sebeple eğer İstanbul’da yaşıyor ve size yakın bir bungalov otelde konaklamayı düşünüyorsanız, tüm Sapanca bungalov otelleri sizin için cazip birer seçenek olabilir. Ancak bunun yanı sıra; Kırklareli’nin Vize ilçesi sınırlarındaki Nefes Mekan’ı, Şile’deki Suma Sanjati ya da Edirne’nin Keşan ilçesindeki Demircioğlu Camping de bu standartlara uygun alternatifler oluşturuyor.

İlgili İçerikler

Kentin karmaşasından, gürültüsünden ve stresinden biraz uzaklaşıp kendimizi doğanın kucağına atmak; hem zihnimizi hem de ruhumuzu dinlendirmek açısından harika bir...

Bir sonraki tatilinizde klasik otel konseptinin dışına çıkmak ve unutulmaz bir doğa kaçamağı yapmak mı istiyorsunuz? O halde sizi doğruca,...

Balayı dendiğinde akla genellikle ilk olarak deniz, kum ve güneş üçlüsü gelir ama bu atmosfer aslında yalnızca yazın evlenen çiftler...

Ülkemizin istisnasız her bölgesi, kamp tutkunları için birbirinden etkileyici ve keyifli keşif rotalarına ev sahipliği yapıyor. Marmara Bölgesi’nde de doğayla...

Özellikle son yıllarda -belki de pandeminin de etkisiyle- ziyaretçilerine doğayla iç içe tatil yapma fırsatı sunan bungalov oteller giderek daha...

Hem yerli hem de yabancı turistler için ülkemizin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Marmaris, butik otelleriyle de her kesimin...

Görkemli ormanlar, tarihi yürüyüş yolları, asırlara meydan okuyan kalıntılar, bakir koylar, yarı tropik bir bitki örtüsü, endemik türler, tertemiz plajlar…...

Her biri popülerlik açısından birbiriyle yarışan ve birer yeryüzü cennetini andıran tatil bölgeleriyle dolup taşan Ege Bölgesi, bu sayede her...

Sakarya’nın turistik açıdan en gözde duraklarından biri olan Sapanca, özellikle Marmara Bölgesi sakinlerinin doğa kaçamakları için en sık tercih ettiği...

Popüler İçerikler
Ege Bölgesi Denize Sıfır Butik Oteller: Denize Sıfır 69 En İyi Ege Butik Oteli Butik Oteller
Ege Bölgesi Denize Sıfır Butik Oteller: Denize Sıfır 69 En İyi Ege Butik Oteli

Her biri popülerlik açısından birbiriyle yarışan ve birer yeryüzü cennetini...

En İyi Bungalov Oteller: Doğayla İç İçe En Güzel 20 Bungalov Otel Tavsiyesi Bungalov Oteller
En İyi Bungalov Oteller: Doğayla İç İçe En Güzel 20 Bungalov Otel Tavsiyesi

Bir sonraki tatilinizde klasik otel konseptinin dışına çıkmak ve unutulmaz...

Marmaris Denize Sıfır Butik Oteller: Marmaris’te Denize Sıfır En İyi 16 Butik Otel Butik Oteller
Marmaris Denize Sıfır Butik Oteller: Marmaris’te Denize Sıfır En İyi 16 Butik Otel

Hem yerli hem de yabancı turistler için ülkemizin en gözde...